Program Indywidualny

Indywidualny Program Odżywiania

Jest to program szyty na miarę. Plan diety i menu dostosowane są do Twoich indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę Twoje wyniki badań labolatoryjnych, zdiagnozowane choroby i zaburzenia metaboliczne oraz hormonalne. Z diety wykluczone są składniki, na które masz alergię lub nietolerancję pokarmową, albo takie, których poprostu nie lubisz. Opracowując dietę bierzemy pod uwagę Twój styl życia oraz uwarunkowania rodzinne i zawodowe ( np. pracujesz 8 godzin dziennie i w tym czasie potrzebujesz posiłków łatwych do zabrania ze sobą, albo masz w domu dziecko i nie chcesz gotować oddzielnych posiłków).  Indywidualny Program Odżywiania to dieta dopasowana do Ciebie – jak sukienka 😉

Dla kogo polecamy

Program ten będzie idealny dla Ciebie, jeśli chcesz indywidualnego podejścia i diety dostosowanej do Twojego trybu życia i preferencji. Jeśli dużo pracujesz, masz liczne zobowiązania i nie masz czasu na zastanawianie się co mogę zjeść przy moich chorobach czy wymyślaniu posiłków – program ten będzie tym, czego potrzebujesz. Polecamy go również, jeśli masz kilka współistniejących chorób lub musisz wykluczyć z jadłospisu konkretne produkty/składniki, na które masz alergię lub/i nietolerancję ( np. laktoza, gluten, orzechy, soja).

Tylko dla Ciebie

Dieta szyta na miarę, dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb

Suplementacja

Doradzimy suplementację wspierającą dietę i maksymalizującą jej efekty.

Składniki odżywcze

Dieta zbilansowana wg najnowszych norm żywienia, dostosowana do Twoich schorzeń i osobistych celów np. poprawa zdrowia i spadek masy ciała.

Kopozycja posiłków

Dostosowana do Twoich schorzeń ale i preferencji smakowych. Bo dieta ma nie tylko działać, ale i smakować.

Chcę kupić Indywidualny Program Odżywiania